Depilacja Laserowa Light Sheer

Do czego służy laser Light Sheer?

Jest to najbardziej zaawansowana na świecie technologia w efektywnym usuwaniu niechcianych włosów a zarazem doskonała wiadomość dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą się pozbyć nadmiernego owłosienia. W zależności od Twoich potrzeb laser Light Sheer może być zastosowany w większości partii ciała.

Do tej pory najpowszechniejszymi sposobami usuwania niechcianych włosów były: wyrywanie pęsetą, golenie, woskowanie czy chemiczne depilowanie. Są to jednak metody czasochłonne, krótkotrwałe i mające szereg efektów ubocznych w postaci zapalenia mieszków włosowych i wrastania włosów.

Teraz jednak jest o wiele bardziej efektywne rozwiązanie, nowy LightSheer Diode Laser to współczesny system zaprojektowany specjalnie do usuwania niechcianych włosów szybciej i na zawsze.

Jak działa laser Light Sheer?

Light Sheer wytwarza strumień wysoce skoncentrowanego światła, który jest doskonale absorbowany przez pigment znajdujący się w cebulkach włosów - melaninę. Laser pulsuje przez ułamek sekundy, który jest wystarczająco długi by odparować pigment uszkadzając wiele mieszków włosów w tym samym czasie eliminując bądź też znacznie hamując wzrost włosów.

Ważny jest również fakt iż laser Light Sheer posiada specjalny system chłodzenia Chill Tip, który doskonale chroni i chłodzi górną warstwę skóry przed, w czasie oraz po każdym impulsie kierującym światło lasera do korzenia włosa, przez co sam zabieg jest bardzo efektywny i niemalże bezbolesny. Światową innowacją w dziedzinie epilacji jest fakt, że laser LightSheer może być stosowany niezależnie od koloru skóry od jasnej aż po bardzo ciemną. Ilość zabiegów uzależniona jest głównie od koloru włosów.

Najlepiej poddają się depilacji włosy ciemne i grube. W takim przypadku po czterech zabiegach można osiągnąć efekt redukcji ilości włosów nawet o ok. 80-90%. Włosy jaśniejsze i delikatniejsze są trudniejsze do usunięcia i mogą wymagać większej ilości zabiegów.

Czego możesz się spodziewać w trakcie i po zabiegu?

Długość sesji laserowej może trwać od kilku minut do godziny bądź dłużej w zależności od wielkości obszaru ciała na którym wykonywany jest zabieg. Ponieważ laser oddziałowuje na mieszki włosów, które są w fazie aktywnego wzrostu należy zabieg powtórzyć 3-6 krotnie ( ostateczna ilość zabiegów zależy od cech indywidualnych każdego pacjenta może się różnić w zależności od koloru skóry,uwarunkowań genetycznych,zmian hormonalnych), raz na 4-5 tygodni. Zastosowanie lasera może wywołać delikatne uczucie mrowienia na skórze. Większość pacjentów dobrze toleruje zabieg jednakże z powodu większej wrażliwości skóry w niektórych miejscach mogą wystąpić lekkie zaczerwienienia bądź opuchnięcia, które ustępują w krótkim czasie. Większość ludzi wraca do normalnych zajęć zaraz po zabiegu. Light Sheer TM Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron