Złuszczanie Naskórka

DNA RECOVER PEEL SYSTEM
peeling nanotechnologiczny naprawiający DNA

Pragniemy zaprezentować Państwu nowy peeling firmy SESDERMA, który neutralizuje wolne rodniki i zwiększa działanie witamin C i E, chroni skórę przed promieniowaniem UVB i UVA oraz wzmacnia działanie innych fotoprotektorów, redukuje stan zapalny i rumień, hamuje aktywność tyrozynazy. Ponadto krem, który jest stosowany w zabiegu pełni funkcję naprawczą i stabilizującą łańcuch DNA( enzymy: ses-fotoliaza, ses-endonukleaza, ses-oksoguanina, cynk i aminokwasy). Zawarty retinol, retinaldehyd oraz czynniki wzrostu stymulują proliferację keratynocytów i macierzy pozakomórkowej, modelują nadaktywność zaburzonych melatynocytów oraz stymulują aktywność fibroblastów i przyspieszają naprawę naskórka.

Zabiegi zalecamy wykonywać w serii co 3 tygodnie. Zauważalny efekt jest widoczny po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu. Twarz staje się lepiej nawilżona i wygładzona, następuje widoczna redukcja zmarszczek. Koloryt staje się jednolity, a cera nabiera blasku.

Azelac

Zabieg poprawia wygląd cery z problemem trądziku różowatego oraz skłonnej do powstawania rozszerzonych naczyń krwionośnych. Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi oraz regulującymi pigmentację skóry. Wykonujemy go w serii od 4 do 8 zabiegów raz w tygodniu. Skóra po za biegu jest rozjaśniona, zmniejszeniu ulegają zmiany grudkowe, następuje znaczne ograniczenie rumienia spowodowanego rozszerzeniem naczyń krwionośnych.

Argipeel

W zabiegu zastosowane zostało połączenie argininy i kw. mlekowego , które zwiększają syntezę białek, są prekursorem NO, czynnika odpowiadającego za rozkurcz naczyń(ma działanie przeciwzapalne, nawilżające i normalizujące pracę skóry, syntezuje kolagen, zwiększa elastyczność skóry) z kw. migdałowym, który posiada właściwości odmładzające, rozjaśnia przebarwienia.

Zabieg można stosować jednorazowo przed wyjściem, gdyż poprawa wyglądu skóry widoczna jest od razu po zabiegu jak i w serii co 7- 10 dni.

Argipeel stosowany jest również w zabiegu rozświetlającym pod oczy - szybko i efektywnie przywraca prawidłowe napięcie skóry wokół oczu, znacznie poprawia koloryt, zmniejsza cienie pod oczami.

Przeznaczony dla osób w każdym wieku.

Ferulac Plus

Zabieg przeznaczony do cer szarych, niedotlenionych o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym. Zawiera kwas ferulowy, który zwiększa przepuszczalność naskórka pozwalając penetrować substancjom aktywnym takim jak floretyna czy retinol bezpośrednio do skóry właściwej. Działa odżywczo na skórę twarzy, szyi i dekoltu, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, spłyca głębokość zmarszczek już istniejących. Poprawia elastyczność i koloryt cery. Ponadto retinol łagodzi plamy wywołane przez nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV regulując poliferację i ruchomość melanocytów.

Zabieg polega na nałożeniu preparatów w gabinecie na twarz, dekolt i szyję (jeżeli zabieg jest wykonywany na szyję i dekolt należy założyć bluzkę rozpinaną lub z dużym dekoltem). Po 6h należy je zmyć w domu dużą ilością wody bez żadnych środków myjących. Tego dnia nie można już niczego nakładać na obszary poddane zabiegowi.

Mniej więcej po 2 dniach od zabiegu przez ok. 48h występuje bardzo intensywne złuszczanie naskórka. Najlepiej wtedy pozostać w domu. Po zabiegu należy używać dużą ilość preparatów nawilżających i natłuszczających naskórek.

Zabiegi wykonujemy pojedynczo lub w serii 1 na 28 dni.

PCA Sensi Peel

PCA Sensi Peel to delikatny peeling, dający szerokie spektrum działania dzięki mieszance różnorodnych kwasów, takich jak:

PCA Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Zmniejsza zmarszczki mimiczne oraz wygładza skórę twarzy, szyi i dekoltu. Może być stosowany w terapii skóry dotkniętej trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym ponieważ działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Zalecany jest nawet do cer bardzo wrażliwych.

czas trwania: 0,5

Salipeel Lic

Zabieg przeznaczony jest do cer problematycznych z czynnym trądzikiem. Zawarte w nim substancje: kw. salicylowy, kw. cytrynowy, cynk, fosfatydyloholina zmniejszają liczbę zmian skórnych (zapalnych i niezapalnych), działają bakteriobójczo i przeciwzapalnie.

Zabiegi wykonuje się w serii co 3tygodnie. Skóra po zabiegu się złuszcza drobnopłatowo. Po zabiegu nie można się opalać, a w dniu zabiegu nie można nakładać makijażu na twarz (peeling zmywa się w domu po ok. 7-12h od nałożenia w gabinecie)

Peeling mlekowo-kojowy

Zabieg eksfoliacyjny, polecany w kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła tego peelingu opiera się na 50 % roztworze kwasu mlekowego oraz innych substancjach rozjaśniających, które opóźniają działanie enzymu tyrozynazy odpowiedzialnej za nadmierną melanogenezę.

Zabiegi wykonuje się w serii co 7-10 dni. Ilość zabiegów ustalana jest po wcześniejszej diagnostyce skóry i ocenie głębokości zmian.

Płyn Jassnera 7%

Płyn Jessnera to roztwór alkoholowy, zawierający kombinację kwasu salicylowego, kwasu mlekowego i rezorcyny. Zabieg ten świetnie się sprawdza w kuracji odmładzającej, w trakcie leczenia trądziku grudkowo-krostkowego i zaskórnikowego. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i przez kilka dni mocno się łuszczy.

Złuszczanie przy pomocy płynu Jessnera stosuje się jednorazowo lub w miesięcznych odstępach na całą twarz lub miejscowo w zależności od potrzeb.

Kuracja Cosmelan

Z radością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowy, dermokosmetyczny zabieg, przeznaczony do usuwania głębokich przebarwień. Efekty jakie można uzyskać po poddaniu się kuracji Cosmelan pozwolą długotrwale cieszyć się piękną cerą pozbawioną zmian pigmentacyjnych. Zabieg przynosi rewelacyjne efekty przy problemach skóry takich jak:

Poza tym reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory i stymuluje odnowę kolagenu.

Cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę - kluczowy enzym w procesie formacji melaniny. Zestaw substancji w Cosmelan działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Preparat Cosmelan zawiera wiele składników aktywnych tj:

Terapia Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta i wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na bezpłatną konsultację z kosmetologiem.

Kwas migdałowy

Kwas migdałowy to nowatorski, profesjonalny preparat o bardzo dużej skuteczności. Zalecany do każdego rodzaju skóry, również do bardzo delikatnej i wrażliwej. Może być z powodzeniem używany do zabiegów w przypadku skóry trądzikowej, podrażnionej i z nieregularną pigmentacją a także w przypadku cer z licznymi zmarszczkami mimicznymi. Zawiera w swym składzie przede wszystkim kwas migdałowy, którego właściwości w porównaniu z właściwościami innych kwasów są unikatowe.

Preparat zawiera również kwas jabłkowy, glukonolakton i kwas laktobionowy. Są to substancje o licznych właściwościach rewitalizujących, nawilżających oraz zapewniających biologiczną ochronę skóry. Ponadto kwas fitynowy i rezweratrol to substancje o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chelatującym i regenerującym.

Kwas glikolowy

Kwas glikolowy to profesjonalny zabieg złuszczania naskórka. Polecany do zabiegów, które przeciwdziałają starzeniu się skóry u osób ze średnim nasileniem oznak starzenia oraz spłycają zmarszczki. Zawiera doskonale zrównoważoną kompozycje kwasów AHA tj. kwas glikolowy, migdałowy, winowy, jeden AKA tj. kwas pirogronowy oraz kwas fitynowy, będący silnym antyoksydantem i chelatorem metali ciężkich. Synergiczne działanie wszystkich składników znacznie przewyższa działanie pojedynczych substancji. Przyspiesza wymianę komórek, reaktywuje mechanizmy, pobudza syntezę nowego kolagenu, elastyny i GAG. Bezpośrednio po zabiegu można podziwiać pięknie wygładzoną, rozświetloną i jędrną skórę.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest to zabieg mechanicznego złuszczania naskórka, polegający na powolnym ścieraniu kolejnych warstw powierzchni skóry, aż do uzyskania odpowiedniego efektu.

Posiadamy dwa rodzaje mikrodermabrazji.

Korundowa - złuszczanie odbywa się za pomocą kryształków korundu, które są wyrzucane na skórę pod dużym ciśnieniem i następnie zasysane ponownie z resztkami martwego naskórka.

Zabieg przy użyciu korundu możemy wykonywać głębiej i precyzyjniej, niż w przypadku mikrodermabrazji diamentowej.

Diamentowa - złuszczanie naskórka odbywa się poprzez polerowanie skóry końcówkami głowicy z warstwą naturalnego diamentu i usuwaniu starego naskórka pod ciśnieniem. Wymienne końcówki różnią się gradacją kryształków diamentu.

Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, że jest on zupełnie bezbolesny, a przy wyeliminowaniu przez specjalistę ewentualnych przeciwwskazań także niezwykle bezpiecznym.

Efektem złuszczania naskórka w ten sposób jest wzmocnienie syntezy kolagenu i elastyny, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów i usunięcie zaskórników, spłycenie powierzchniowych zmarszczek oraz usunięcie przebarwień posłonecznych. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie młodsza i świeższa.


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron