Zabiegi Regulujące

Dermasebum

( peel.kawitacyjny + ampułka + maska regulująca)

Dermasebum to zabieg polecany szczególnie osobom z cerą mieszaną lub tłustą z niewielkim zanieczyszczeniem skóry. Przywraca naturalne pH skórze przez co reguluje gospodarkę gruczołów łojowwych i potowych. Zapobiega także powstawaniu zmian ropnych i w widoczny sposób zmniejsza już istniejące. Łączy ze sobą oczyszczanie za pomocą peel.kawitacyjnego z wprowadzeniem ampułki antybakteryjnej i maską regulującą.

Dermasebum Regulujący (zabieg czyszczenia + peeling kawitacyjny + algi)

Zabieg oczyszczający przeznaczony dla skóry problematycznej. Skóra po zabiegu jest oczyszczona z nadmiaru sebum, zachowany jest kwaśny odczyn ph zmniejszający ilość flory bakteryjnej. Znormalizowane są wszystkie procesy związane z nadmierną pracą gruczołów łojowych. Zabieg oczyszcza i zamyka pory skóry, reguluje gospodarkę lipidową, hamuje rozwój bakterii oraz przyspiesza gojenie po czyszczeniu.

Czyszczenie podstawowe

Specjalny oczyszczający zabieg na twarz szyję i dekolt dla skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej, łojotokowej i przesuszonej z nadczynnością gruczołów łojowych. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, wyciszona oraz złagodzone zostają stany zapalne.


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron