Refleksologia twarzy

Refleksologia twarzy jest połączeniem medycyny orientalnej (akupunktury) z techniką masażu Indian z Ameryki Południowej. Autorką refleksologii twarzy jest Lone Sorensen. Refleksoterapia twarzy wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej. Dzięki niej pobudzane są procesy samoregulacji i regeneracji organizmu sprzyjające samowyleczeniu. Terapia uruchamia procesy przyspieszające przemiany metaboliczne, detoksykacje i oczyszczenie.

Masaż refleksoryczny wprowadza w głęboki stan relaksu, uwalnia od negatywnych emocji, pozwala na całkowite rozluźnienie i zapomnienie o codzienności. Ma także doskonały wpływ na sprawność umysłową. Poprawia koncentrację, zdolność zapamiętywania oraz refleks. Poza działaniem terapeutycznym masaż ten wpływa bardzo korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje skórę twarzy, działa wzmacniająco na mięśnie oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek a już istniejące znacznie spłyca.

Refleksologię twarzy zaleca się robić w serii od 12-15 zabiegów raz w tygodniu. Masaż trwa około 30-40min. Pierwszy zabieg zostaje poprzedzony dokładnym wywiadem w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Zapraszamy na zabiegi.


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron