Program naprawczy L'azel Active

Program stworzony przez Polską firmę kosmetyczną specjalnie do cer problematycznych:

Zabieg uszczelniający naczynia krwionośne L`AZEL ACTIVE

Zabieg uszczelniający naczynia krwionośne L`AZEL ACTIVE w widoczny sposób łagodzi zaczerwienienia skóry powstałe w skutek rozszerzających się naczyń krwionośnych( rumień okresowy lub trwały). Działanie kwasu laktobionowego i witaminy C polega na uszczelnianiu ściany naczyń krwionośnych przez co cera staje się wyraźnie rozjaśniona, zmniejsza się reakcja na zmiany temperatur oraz inne niekorzystnie wpływające na cerę naczyniową czynniki zewnętrzne.

Zabiegi zaleca się wykonywać w serii co 7- 10 dni, w zależności od stanu skóry od 4 do 8 zabiegów uzupełniając je o pielęgnację domową polegającą na używaniu Esencji z trokserutyną L`AZEL ACTIVE Professional oraz Kremu do cery naczynkowej L`AZEL ACTIVE Professional. Zapobiegawczo lub po serii zabiegów zaleca się stosowanie zabiegu uszczelniającego naczynia krwionośne L`AZEL ACTIVE Professional raz na miesiąc.

L`azelozym intensywna kuracja przeciwzapalna L`AZEL ACTIVE

Zabieg przeznaczony jest do cer z czynnym trądzikiem różnego pochodzenia( młodzieńczy, zapalny, różowaty, osób dojrzałych ). Silnie reguluje wydzielanie gruczołów łojowych, działa wybitnie przeciwzapalnie, niszczy bakterie beztlenowe i tlenowe, które nasilają powstawanie zmian ropnych. Efekt widoczny po jednorazowym zabiegu po 2-4 dniach.

Po zabiegu do pielęgnacji domowej należy używać kosmetyków przeciwtrądzikowych L`AZEL ACTIVE Professional przez okres jednego miesiąca. Kosmetyki do pielęgnacji domowej dostępne są w pakiecie z zabiegiem gabinetowym.

Zabieg nawilżająco - odmładzający

Zabieg opiera się na zastosowaniu esencji z kwasem hialuronowym, który silnie i głęboko nawilża oraz odżywia skórę. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania włókien kolagenowych, zapewniając im odpowiednią elastyczność. Świetnie nadaje się do cer suchych, przesuszonych, odwodnionych, mieszanych z tendencją do przesuszania. Przeznaczony dla osób w każdym wieku, szczególnie polecany po opalaniu.

Zabieg łagodząco - wyciszający

W zabiegu zastosowana została esencja z ekstraktem z zielonego owsa, który jako jedna z nielicznych substancji aktywnych przenika przez powierzchnię skóry i wpływa łagodząco na głębsze warstwy naskórka; ma silne działanie przeciwzapalne, zapewnia także odpowiedni poziom wody w naskórku. Przeznaczony jest do cer atopowych, alergicznych, łuszczących się, zaczerwienionych oraz trądzikiem różowatym( bez zmian ropnych). Polecany dla osób w każdym wieku.

Zabieg dotleniająco - witalizujący

Zabieg doskonały przed wyjściem (efekt zrelaksowanej twarzy) lub w serii 4-6zabiegów raz w tygodniu ( działanie napinające i silnie dotleniające). Proponowany osobom po 30 roku życia w serii, jako pojedynczy zabieg może być stosowany u osób w każdym wieku. Składnikiem aktywnym jest tutaj naturalna witamina C ( kwas askorbinowy) stabilizowana przez połączenie z cząsteczką glukozy; jest aktywna dopiero po nałożeniu na skórę. Sprawia, że skóra jest wyraźnie rozświetlona i wyraźnie lepiej napięta. Przywraca cerze blask i odwraca skutki starzenia. Zapobiega pigmentacji skóry i zmniejsza ilości powstałej już w tym procesie melaniny; promuje syntezę kolagenu w ludzkich fibroblastach skóry, co zwiększa jej elastyczność, a w efekcie zmniejsza drobne zmarszczki i odmładza cerę. Doskonały do cer szarych, zmęczonych, z widocznymi zmarszczkami i utratą elastyczności.

Zabiegi trwają:

1h ( bez masażu) 160 zł

1,5h ( z masażem) 180 zł

Zabieg - Masaż poprawiający owal twarzy L'azel Active Professional

Jest to idealne połączenie głęboko działających składników aktywnych zastosowanych w kosmeceutykach L'azel Active( tj.kw.askorbinowy, kw.hialuronowy, wyciąg z owsa, wyciąg z drzewa arjuna) ze specjalnie stworzonym masażem, który głęboko stymuluje mięśnie twarzy przez co następuje widoczna już po pierwszym zabiegu poprawa napięcia skóry twarzy, szczególnie jej owalu, policzki lekko się unoszą do góry a owal łagodnieje. Zabieg daje trwały efekt przy serii zabiegów wykonywanych raz w tygodniu ( 5 - 8 zab.) lub efekt chwilowego liftingu ( np. przed wyjściem) zastosowany jednorazowo. W przypadku tego zabiegu warto pielęgnację gabinetową wspomagać kuracją domową: Krem poprawiający owal twarzy.

1h 180 zł


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron