Mezoterapia Igłowa

Spektakularne rezultaty w odnowie biologicznej skóry bez interwencji chirurgicznej

Zabieg mezoterapii przede wszystkim pobudza i mobilizuje skórę do działania i samoregeneracji. Opóźnia proces jej starzenia, likwiduje płytkie i spłyca głębokie zmarszczki. Znacznej poprawie ulega napięcie i nawilżenie skóry. Po zabiegu cera staje się pełna blasku, jest wypoczęta i ma zdrowy koloryt.

Mezoterapię igłową wykonuje się jako pojedynczy zabieg, który ma na celu poprawę ogólnego stanu skóry lub w serii najczęściej pięciu zabiegów w odstępie 7-10 dni, co przywraca jej optymalną formę. Skóra odzyskuje odpowiednie napięcie i nawilżenie na wiele miesięcy, a przy właściwej pielęgnacji domowej dobranej przez kosmetyczkę efekty utrzymują się nawet 2 do 3 lat pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

W zabiegach mezoterapii igłowej wykorzystuje się wysokie stężenia składników aktywnych takich jak:

Kompozycje tych składników mają na celu zapewnić optymalne efekty w zależności od problemu. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonuje się na całą twarz oraz na poszczególne jej fragmenty takie jak oczy, czoło, policzki, szyja lub dekolt. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona, a w miejscach nakłuć mogą pojawić się drobne zaczerwienienia. Nie przeszkadza to jednak w normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Już następnego dnia można nałożyć pełny makijaż. Należy również pamiętać, że mezoterapię można wykonywać niezależnie od pory roku i panującego nasłonecznienia, gdyż po zabiegu twarz należy chronić tylko kilka dni przed słońcem. Jest to więc doskonały zabieg przygotowujący skórę do letniego wypoczynku.


Aby sprawdziďż˝ aktualne ceny zabiegďż˝w, przejdďż˝ do cennika 


Projektowanie stron internetowych CEbis
Projektowanie stron internetowych