Mezoterapia Igłowa

Spektakularne rezultaty w odnowie biologicznej skóry bez interwencji chirurgicznej

Zabieg mezoterapii przede wszystkim pobudza i mobilizuje skórę do działania i samoregeneracji. Opóźnia proces jej starzenia, likwiduje płytkie i spłyca głębokie zmarszczki. Znacznej poprawie ulega napięcie i nawilżenie skóry. Po zabiegu cera staje się pełna blasku, jest wypoczęta i ma zdrowy koloryt.

Mezoterapię igłową wykonuje się jako pojedynczy zabieg, który ma na celu poprawę ogólnego stanu skóry lub w serii najczęściej pięciu zabiegów w odstępie 7-10 dni, co przywraca jej optymalną formę. Skóra odzyskuje odpowiednie napięcie i nawilżenie na wiele miesięcy, a przy właściwej pielęgnacji domowej dobranej przez kosmetyczkę efekty utrzymują się nawet 2 do 3 lat pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

W zabiegach mezoterapii igłowej wykorzystuje się wysokie stężenia składników aktywnych takich jak:

Kompozycje tych składników mają na celu zapewnić optymalne efekty w zależności od problemu. Zabiegi mezoterapii igłowej wykonuje się na całą twarz oraz na poszczególne jej fragmenty takie jak oczy, czoło, policzki, szyja lub dekolt. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona, a w miejscach nakłuć mogą pojawić się drobne zaczerwienienia. Nie przeszkadza to jednak w normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Już następnego dnia można nałożyć pełny makijaż. Należy również pamiętać, że mezoterapię można wykonywać niezależnie od pory roku i panującego nasłonecznienia, gdyż po zabiegu twarz należy chronić tylko kilka dni przed słońcem. Jest to więc doskonały zabieg przygotowujący skórę do letniego wypoczynku.


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron