CRYOLIFT- Naturalny Lifting

Aparat Cryolift wykorzystuje najnowszą z technik krioterapii - " efekt elektronicznej kostki lodu". Regulując natężenie prądu uzyskuje się stabilne zimno o pożądanej temperaturze, uwalniane bezpośrednio na skórę, bez uczucia dyskomfortu. Dzięki temu aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują skórę. Cera odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.

Zabiegi można wykonywać w serii lub pojedyńczo. Pojedyńczy zabieg daje efekt natychmiastowego zliftingowania i dotlenienia skóry i jest doskonały przed ważnym wydarzeniem lub wyjściem.

Seria składa się z 6-8 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. Efekt serii jest głębszy i bardziej trwały niż po pojedyńczym zabiegu. Skóra staje się wyraźnie gładsza i lepiej napięta, znikają worki i cienie pod oczami, a twarz odzyskuje dawne rysy.

Zabieg wskazany jest dla osób w każdym wieku, a szczególnie polecany dla cer dojrzałych z widocznymi oznakami starzenia, zmarszczkami lub dla cer zmęczonych, niedotlenionych oraz odwodnionych.


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron