Zabiegi Na Ciało

Kamertony w Klinice Urody

Wszyscy znamy korzystne oddziaływanie muzyki. Pełne harmonii dźwięki bardzo dobrze wpływają na stan psychiki i ducha. Wielu z nas rozluźnia się słuchając muzyki relaksacyjnej, odpoczywa tańcząc gorące rytmy w dyskotekach, wyrzuca z siebie agresję słuchając ostrego rocka, wpada w stany transowe przy techno, lub płacze przy ckliwych balladach. Siłę oddziaływania dźwięku wykorzystuje również terapia kamertonami.

Oddziaływanie kamertonów na organizmy żywe wykorzystywane jest w muzykoterapii i w sesjach relaksacyjnych. Komórki, narządy i ośrodki energetyczne wchłaniają energię dźwięków. Dodatkowo same drgając, rezonują z drganiami kamertonów i tworzą interwały, które zmieniają świadomość i postrzeganie otaczającego świata.

Moc kamertonów polega na tym, że emanujący z nich dźwięk dociera wprost do rozstrojonego organu i przywraca w nim równowagę. Wibracja dźwięku działa na poziomie komórkowym, dlatego właśnie kamertony są tak skuteczne. Dzięki nim można wyleczyć większość chorób. Terapia kamertonami przynosi rewelacyjne skutki w leczeniu nowotworów. Pomaga także w leczeniu zaburzeń psycho-emocjonalnych, np. chorób serca, nerwic, stanów lękowych.

Zapraszamy do Kliniki Urody w każdy poniedziałek na zabiegi z użyciem kamertonów.

Zabieg trwa godzinę ( koszt zabiegu wynosi 140,-).

OWOCOWY RAJ

Wyszczuplający zabieg na ciało z liczi i guaraną

To prawdziwa uczta dla zmysłów. Dzięki zastosowaniu tropikalnych, owocowych aromatów daje niezwykłe odprężenie dla ciała i umysłu. Wiodącym składnikiem zabiegu jest guarana, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Soczyste i egzotyczne owoce liczi, zadbają o optymalny poziom nawilżenia skóry. Zabieg nasycony bogactwem wit. C zatroszczy się o ochronę przeciwrodnikową skóry oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, stymulację kolagenu i ujędrnienie.

Zabieg obejmuje peeling całego ciała, maskę, masaż relaksacyjny oraz otulenie skóry aromatycznym masłem.

SKARBY NATURY

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit

Zabieg borowinowy jest niezwykle efektywnym zabiegiem antycellulitowym i ujędrniającym. Bogactwo borowiny w składniki aktywne: kwasy huminowe, bituminy, aminokwasy, enzymy, garbniki oraz liczne biopierwiastki- daje silne wielokierunkowe działanie: wyszczuplające, ujędrniające, bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz stymulujące procesy immunologiczne. Borowina to naturalny antyoksydant. Dodatkowo zawartość ekstraktu z łupin kakao i bluszczu przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej i pobudza krążenie krwi. Działa ujędrniająco na ciało.

Zabieg obejmuje peeling całego ciała, maskę borowinową oraz masaż antycellulitowy z uwzględnieniem partii objętych problemem.

Zabieg arbuzowy

Soczysta pokusa dla ciała

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które pragną połączyć chwile przyjemności z intensywnym odżywieniem i nawilżeniem ciała. Dzięki zawartości naturalnego wyciągu z arbuza skóra nabiera blasku, staje się miękka oraz głęboko nawilżona. Ponadto cellulit ulega zmniejszeniu a ciało staje się elastyczne i wyraźnie ujędrnione. Zabieg ten to również propozycja relaksu i odprężenia w świecie stworzonym według zasad SPA, kuszącym zmysły bogatą konsystencją i intensywnym aromatem preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu.

Gorąca czekolada

To ekskluzywny zabieg na ciało oddziałujący na wszystkie zmysły, relaksuje, jednocześnie pobudza siły witalne i dodaje energii.

Zabieg szczególnie jest wskazany przy zmęczeniu, intensywnym stresie, zespole napięcia przedmiesiączkowego (wyjątkowo wycisza, a ciepła czekolada rozluźnia napięte mięśnie).

Ponadto w zabiegu wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca (działają regenerująco, odżywczo, poprawiają mikrokrążenie skórne) oraz bogactwo mikroelementów, substancji pojędrniających i antycelulitowych. Dzięki nim zabieg nie tylko jest przyjemny, ale również doskonale poprawia jakość naszej skóry.

Peeling całego ciała


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegĂłw, przejdĹş do cennika 


Projektowanie stron internetowych CEbis
Projektowanie stron internetowych