Zabiegi Na Ciało

Kamertony w Klinice Urody

Wszyscy znamy korzystne oddziaływanie muzyki. Pełne harmonii dźwięki bardzo dobrze wpływają na stan psychiki i ducha. Wielu z nas rozluźnia się słuchając muzyki relaksacyjnej, odpoczywa tańcząc gorące rytmy w dyskotekach, wyrzuca z siebie agresję słuchając ostrego rocka, wpada w stany transowe przy techno, lub płacze przy ckliwych balladach. Siłę oddziaływania dźwięku wykorzystuje również terapia kamertonami.

Oddziaływanie kamertonów na organizmy żywe wykorzystywane jest w muzykoterapii i w sesjach relaksacyjnych. Komórki, narządy i ośrodki energetyczne wchłaniają energię dźwięków. Dodatkowo same drgając, rezonują z drganiami kamertonów i tworzą interwały, które zmieniają świadomość i postrzeganie otaczającego świata.

Moc kamertonów polega na tym, że emanujący z nich dźwięk dociera wprost do rozstrojonego organu i przywraca w nim równowagę. Wibracja dźwięku działa na poziomie komórkowym, dlatego właśnie kamertony są tak skuteczne. Dzięki nim można wyleczyć większość chorób. Terapia kamertonami przynosi rewelacyjne skutki w leczeniu nowotworów. Pomaga także w leczeniu zaburzeń psycho-emocjonalnych, np. chorób serca, nerwic, stanów lękowych.

Zapraszamy do Kliniki Urody w każdy poniedziałek na zabiegi z użyciem kamertonów.

Zabieg trwa godzinę ( koszt zabiegu wynosi 140,-).

OWOCOWY RAJ

Wyszczuplający zabieg na ciało z liczi i guaraną

To prawdziwa uczta dla zmysłów. Dzięki zastosowaniu tropikalnych, owocowych aromatów daje niezwykłe odprężenie dla ciała i umysłu. Wiodącym składnikiem zabiegu jest guarana, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Soczyste i egzotyczne owoce liczi, zadbają o optymalny poziom nawilżenia skóry. Zabieg nasycony bogactwem wit. C zatroszczy się o ochronę przeciwrodnikową skóry oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, stymulację kolagenu i ujędrnienie.

Zabieg obejmuje peeling całego ciała, maskę, masaż relaksacyjny oraz otulenie skóry aromatycznym masłem.

SKARBY NATURY

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit

Zabieg borowinowy jest niezwykle efektywnym zabiegiem antycellulitowym i ujędrniającym. Bogactwo borowiny w składniki aktywne: kwasy huminowe, bituminy, aminokwasy, enzymy, garbniki oraz liczne biopierwiastki- daje silne wielokierunkowe działanie: wyszczuplające, ujędrniające, bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz stymulujące procesy immunologiczne. Borowina to naturalny antyoksydant. Dodatkowo zawartość ekstraktu z łupin kakao i bluszczu przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej i pobudza krążenie krwi. Działa ujędrniająco na ciało.

Zabieg obejmuje peeling całego ciała, maskę borowinową oraz masaż antycellulitowy z uwzględnieniem partii objętych problemem.

Zabieg arbuzowy

Soczysta pokusa dla ciała

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które pragną połączyć chwile przyjemności z intensywnym odżywieniem i nawilżeniem ciała. Dzięki zawartości naturalnego wyciągu z arbuza skóra nabiera blasku, staje się miękka oraz głęboko nawilżona. Ponadto cellulit ulega zmniejszeniu a ciało staje się elastyczne i wyraźnie ujędrnione. Zabieg ten to również propozycja relaksu i odprężenia w świecie stworzonym według zasad SPA, kuszącym zmysły bogatą konsystencją i intensywnym aromatem preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu.

Gorąca czekolada

To ekskluzywny zabieg na ciało oddziałujący na wszystkie zmysły, relaksuje, jednocześnie pobudza siły witalne i dodaje energii.

Zabieg szczególnie jest wskazany przy zmęczeniu, intensywnym stresie, zespole napięcia przedmiesiączkowego (wyjątkowo wycisza, a ciepła czekolada rozluźnia napięte mięśnie).

Ponadto w zabiegu wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca (działają regenerująco, odżywczo, poprawiają mikrokrążenie skórne) oraz bogactwo mikroelementów, substancji pojędrniających i antycelulitowych. Dzięki nim zabieg nie tylko jest przyjemny, ale również doskonale poprawia jakość naszej skóry.

Peeling całego ciała


Aby sprawdzić aktualne ceny zabiegów, przejdź do cennika 


Fabryka Dobrych Stron