Nail Tek - odżywki, kremy, pilniki do paznokci

Formuły Nail Tek to odżywki do paznokci w formie bezbarwnego lakieru. Można je stosować zarówno jako lakier podkładowy (baza) oraz jako lakier zabezpieczający (top). Aby zapewnić efektywne realizowanie trzech funkcji - odżywiania, uszczelniania i ochrony - należy codziennie rano nakładać jedną cienką warstwę odpowiedniej Formuły Nail Tek, bez zmywania istniejących. Co 6-7 dni należy zmyć wszystko bezacetonowym zmywaczem i rozpocząć codzienną pielęgnację od nowa - w analogiczny sposób.

Kryształowe pilniki Nail Tek zaprojektowane do naturalnych paznokci. Ich opatentowana powierzchnia cierna uszczelnia i ochrania zewnętrzną krawędź paznokcia zapobiegając rozdzieraniu i rozdwajaniu się. Powierzchnia cierna nie zużywa się. Kryształowe Pilniki można myć oraz dezynfekować w dowolny sposób.

Zadaniem Kremu Wilgoć z Pamięcią jest wprowadzenie i utrzymanie wilgoci w głębokich warstwach skóry. Aktywnymi składnikami kremu są: kolagen, elastyna, witamina E oraz silnie nawilżająca gliceryna. Jego unikalna właściwość, tj. Wilgoć z Pamięcią pozwala na reaktywowanie jego działania nawet po kilku godzinach. Wystarczy spłukać ręce wodą, aby ponownie nawilżyć skórę. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia na powierzchni żadnych zanieczyszczeń. Krem Wilgoć z Pamięcią używany jest zarówno podczas zabiegów w gabinecie, jak i do codziennej pielęgnacji domowej.

 

Fabryka Dobrych Stron